Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Madonna попала в больницу

Madonna потрапила в лікарню: світове турне відкладається

Надійшли новини про те, що співачка Мадонна змушена відкласти концертний тур через перенесення важкої бактеріальної інфекції, проте лікарі кажуть, що вона скоро видужає

Стало відомо про факт перенесення дати запуску концертного турне. 84-денний тур повинен був розпочатися в середині липня, але зараз відкладається. Так званий Celebration Tour стане поверненням співачки на сцену після експериментальних театральних шоу Madame X в 2019 і 2020 роках. Новину повідомив BBC 29 червня 2023 року, посилаючись на менеджера співачки.

Тур Мадонни під назвою The Celebration Tour повинен був розпочатися 15 Липня 2023 року у Ванкувері, Канада , триватиме до 30 січня 2024 року і завершиться в Мехіко, Мексика. Мадонна планувала присвятити цю подію кращим хітам за 40 років кар'єри. У список виступів потрапило 35 міст Північної Америки і 12 міст Європи. Анонсований 17 січня 2023 року, концерт відкладається на невизначений час, незважаючи на факт того, що всі квитки на тур були розпродані протягом декількох годин після початку продажів.

Однак стало відомо, що Тур Мадонни відкладається через те, що співачка була госпіталізована з серйозною бактеріальною інфекцією. Її менеджер Гай Осірі повідомив, що жінка провела кілька днів в реанімації і все ще знаходиться під медичним наглядом. Нова дата початку туру поки не оголошена.

В рамках туру The Celebration Tour Мадонна виконає найпопулярніші, а також рідкісні пісні. Деякі фанати і журналісти вже склали власні списки переваг, сподіваючись почути їх на концерті, наприклад, «Everybody», «Angel", "Material Girl" « "Borderline" « " Like a Virgin », «La Isla Bonita», «Open Your Heart», «Like A Prayer», «Vogue», «Don't Tell Me», «Hung Up» і багато інших.

Тур відобразить різноманітність і вплив співачки в музичній індустрії. Вона співпрацювала з різними продюсерами, авторами та артистами, такими як Фаррелл Вільямс, Babyface, Ніл Роджерс та The Weeknd. Мадонна експериментувала з різними жанрами, не боялася провокувати і шокувати, за що і стала однією з найуспішніших і впливових жінок в музиці.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Бейонсе повертається на сцену після семирічної перерви з розкішним і вражаючим шоу «Ренесанс». А також наша редакція повідомила , що Тейлор Свіфт анонсувала дату виходу перезаписаного альбому «Speak Now»,в який включено шість нових пісень.