Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Clippy возвращается в Windows 11

стара добра скріпка-помічник Clippy повертається в Windows 11, хоча і зі змінами

Надійшла новина про те, що ентузіасти створили додаток Clippy AI, який дозволяє спілкуватися з персонажем Clippy з Microsoft Office і просити його виконувати різні завдання

Clippy-це знаменитий персонаж з Microsoft Office, який був створений в 1997 році і став одним з найбільш впізнаваних символів програми. Свого часу скріпка-помічник навіть дратувала користувачів. У 2001 році Microsoft відмовилася від Clippy, прибравши його з офісу, але тепер він повернувся, як неофіційний помічник для Windows 11 на базі OpenAI Codex. Новину повідомив Yahoo 28 червня 2023 року, посилаючись на Tech Radar.

OpenAI Codex-характеризується, як технологія , що генерує код на основі природної мови, використовуючи нейронну мережу. Microsoft Copilot-інструмент для програмістів, який використовує OpenAI Codex для підказки коду в редакторі Visual Studio Code. Його замінить Clippy AI, альтернативний спосіб використання OpenAI Codex для будь-яких текстових завдань, а не лише для коду.

Clippy AI стане безкоштовним додатком, що встановлюється на операційну систему Windows 11. Зовні воно з'являється у вигляді скріпки в правому нижньому кутку екрану і реагує на питання і команди користувача. Clippy AI може виконувати різні завдання, писати вірші, малювати картинки, рахувати математику або розповідати жарти. Clippy AI спілкується з користувачем, розповідає цікаві факти або Анекдоти.

Перший час скріпка зі штучним інтелектом буде доступна англійською мовою. Примітно, що Clippy AI-це неофіційний проект, який не має нічого спільного з Microsoft або OpenAI. Він створений для розваги і навчання, і не гарантує точність або якість своїх відповідей або дій. На жаль, покладатися на нього 100-відсотково не рекомендується. Розробники порівнюють його з ChatGPT , тільки у вигляді скріпки. Спочатку варто пам'ятати, що все це знаходиться на дуже ранніх стадіях, тому перший час не виключені проблеми.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що розроблено ШІ додаток WinGPT, яке працює на старому Windows 3.1. А також наша редакція повідомила , що Microsoft слухає клієнтів і усуває недоліки Windows 11.