Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Virgin Galactic запускает первый коммерческий полет на ракетном самолете

Virgin Galactic запускає перший комерційний політ на ракетному літаку SpaceShipTwo

Virgin Galactic ділиться новинами про підготовку до першого комерційного польоту на ракетному літаку SpaceShipTwo, який обіцяє відкрити нову еру в подорожах за межі Землі

Стало відомо про планування запуску комерційного польоту суборбітального корабля SpaceShipTwo. Подія має історичний характер, тому вона дуже важлива для творця повітряного транспорту, компанії Virgin Galactic. Новину повідомив Reuters 29 червня 2023 року.

Компанія Virgin Galactic, яка займається космічним туризмом, готується до свого першого комерційного польоту на своєму ракетному літаку. Це буде історична подія, яка відкриє нову еру в подорожах за межі Землі.

Планується, що на борту повітряного транспорту будуть чотири пасажири і два пілоти, які здійснять двогодинний політ в Космос і повернуться на Землю. Політ SpaceShipTwo буде не тільки унікальним досвідом для пасажирів, але і важливим експериментом для науки. Під час польоту будуть проводитися 13 наукових експериментів, пов'язаних з вивченням медичних і космічних випромінювань. Експерименти здійснюватимуться під керівництвом трьох представників італійських ВПС і національної наукової ради Італії. Четвертий пасажир-інструктор астронавтів Virgin Galactic-допомагатиме їм у роботі.

Компанія стверджує, що політ SpaceShipTwo не тільки веселий, але й безпечний. Корабель оснащений спеціальною системою, яка дозволяє йому змінювати форму хвостової частини під час спуску в атмосферу. Це зменшує швидкість і температуру корабля, а також стабілізує його положення. Ця система була успішно протестована в 2011 році, незважаючи на те, що екіпаж ненадовго втратив контроль над кораблем, але відновив його після переходу в «режим пера». Корабель продовжує проходити суворі перевірки і випробування перед кожним польотом, а пілоти мають великий досвід і професіоналізм.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Virgin Galactic починає продаж квитків на польоти в космос C 1 липня. А також наша редакція повідомила , що Virgin Galactic готує попередню місію для відправки співробітників на космічний корабель Unity 25.