Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

«Астрология для всех. Как разобраться в себе и научиться понимать других», Гэри Голдшнайдер

Книга " Астрологія для всіх. Як розібратися в собі і навчитися розуміти інших", Гері Голдшнайдер

Збірник основних астрологічних знань, виданий в 2009 англійською. У 2018 переведений на російську. Опис особливостей знаків Зодіаку, що проявляються в різних сферах, їх характеру

Астрологія - вивчення небесних тіл, їх положень, циклів, щоб з'ясувати вплив на долю людини. Це Мистецтво давно приваблювало людей. Знаки зодіаку-одна з його обов'язкових складових. Автор книги робить аналіз представників кожної з 12 груп і виводить те, що їх об'єднує. Він пропонує не зосереджуватися на собі, а звертати увагу на інших. Знання дати народження і відповідного зодіакального періоду нового знайомого колеги – це запорука правильної стратегії при спілкуванні. Голдшнайдер розписує десятки ситуацій на роботі, в сім'ї, у відносинах. Його поради стануть корисним керівництвом на будь-який випадок.

Про автора

Гері Голдшнайдер народився у Філадельфії, США . В Єльському університеті отримав Освіта в області психіатрії та медицини, цікавився дослідженнями особистості. У Пенсильванському університеті вивчав історію англійської літератури. Він став відомим письменником, основна тематика його робіт-Астрологія. Цій магічній науці він присвятив понад 40 років.

Головною працею Гері стала серія книг під назвою «таємна мова», яку написав у співавторстві з іншими дослідниками езотерики. Вона вмістила в себе великий обсяг інформації з астрології, нумерології, Таро . Автор підійшов до збору матеріалу з практичного боку. Його цікавили не ті відомості, що існують вже давно і відомі всім. Голдшнайдер сам зайнявся збором статистики, для чого опитав понад 14000 чоловік. Проаналізувавши риси характеру, він побачив особливості, які часто зустрічаються у народжених в один і той же день.

Чоловік став відомий також як композитор і піаніст. Брав участь у фортепіанних марафонах, під час яких виконував без перерви всі сонати Бетховена.

Про що

«Астрологія для всіх» починається з передмови про те, як була створена книга. На той момент у Голдшнайдера вже був багаж з опублікованої літератури. Ідею про наступний твір йому дав видавець. Він вказав на тенденцію зосереджувати астрологічні описи навколо особистості читача. На цей раз прийшов час розповідати про інших людей, про те, як з ними взаємодіяти найкращим чином з урахуванням знака зодіаку. Попередніми книгами Гері вже заклав основу для цього напрямку.

Зміст поділено на 12 розділів, по числу зодіаків. Кожен складається ще з трьох глав. Вони присвячені тому, як людина, що народилася в той чи інший період, поводиться у відносинах – любовних, сімейних, дружніх, робочих. Письменник пройшовся чи не по всіх етапах – від знайомства і до можливих конфліктів, розставань. Наприклад, у випадку з начальником можна подивитися, як краще піднести погану новину або попросити підвищення. Підказки з сімейної сфери знадобляться навіть в разі розлучення і взаємодії з колишнім партнером.

Дається і загальна інформація по кожному знаку, які планети керують. Пояснюється характер і звички. Ви легко складете для себе цілісний образ і будете приблизно уявляти, яка особистість перед вами.

Відгуки

Книга отримала широке визнання у астрологів. Це один з найбільш інформативних і повних гороскопів, які коли-небудь створювалися. Голдшнайдер створив працю, яка стане в нагоді і початківцям, і досвідченим езотерикам. Він підійде, щоб дізнатися більше про зодіаки, а головне – допоможе використовувати знання на практиці, у встановленні хороших взаємин. Відзначають зручну структуру і подачу відомостей. Не потрібно читати весь твір, досить знайти розділ, присвячений тій чи іншій ситуації.

Текст написаний легкою мовою, в ньому немає специфічних термінів. Так що ви отримаєте задоволення від нього, навіть якщо мало знаєте про астрологію і езотерику в цілому.