Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Истории успеха трех знаменитых на весь мир телешоу

історії успіху трьох знаменитих на весь світ телешоу: Битви екстрасенсів, магії Девіда Копперфільда, магії Крісса Енджела

Історія відомих шоу про ілюзіоністів і екстрасенсів – «американській Битві екстрасенсів», передачах Девіда Копперфільда і Крісса Енджела. Як набирали популярність і чим залучали шанувальників

Людей завжди тягнуло до містичного, загадкового, потойбічного. Навіть у XXI ст. ворожки, ясновидці, телепати збирають свою аудиторію. Голоси скептиків, періодичні викриття не заважають їхній славі. Багато хто хоче з'ясувати, чи дійсно існують здібності, що виходять за рамки звичайних людських. Хтось хоче довести, що існує щось за межами нашого розуміння, інші – дізнатися правду, знайти загублене. Часом чарівники відкривають секрети, майстри ілюзій навчають таємниць ремесла. Але залишається ще багато невідомого, а харизматичні представники цих професій не залишають глядачів байдужими. Редакція worldbank.org.ua виділила три відомих всьому світу телевізійних шоу на цю тему.

Битва экстрасенсов Америки

Битва екстрасенсів Америки

Початковий варіант телепрограми виник в Англії. Після виходу перших серій з'ясувалося, що дивляться його не дуже охоче. Франшизою володіла Zodiac Rights, виробнича компанія. Вона продала своє дітище і сценарій до нього каналам різних країн. Так з'явилося безліч шоу зі схожою назвою. Їх об'єднував сюжет про містиків, які виконують завдання найнесподіванішими способами. Ці методи часто недоступні для розуміння або вивчення. Для учасників це хороша можливість заявити про себе, здобути популярність і навіть вагомий грошовий приз.

Зате популярною і привабливою виявилася «Битва екстрасенсів Америки» (в оригіналі America's Psychic Challenge). Програма стартувала в 2007 році на каналі Lifetime. Пост ведучого зайняв актор Джон Берк.

В американській версії кандидати проходять кілька етапів. Спочатку по всій країні шукають людей, які заявляють, що вони здатні дізнаватися інформацію, фактично їм недоступну. У підсумку виходить група з 16 осіб. Щотижня відбирають двох, які набрали найбільшу кількість балів і показали, що дійсно знаходять приховане, отримують послання, відповіді з таємничих джерел. Вони продовжують змагання.

Щоб точно та об'єктивно оцінити кожного, виробнича компанія розробила спеціальні тести. Медіуми, ясновидці, цілителі намагаються виконати завдання, вирішити загадки. Нерідко їм доводиться розкривати злочини. При цьому кандидати демонструють різні таланти. Перед глядачем розкриваються деякі секрети майстерності. Наприклад, учасники стверджують, що у кожного є потенціал і здібності до контакту з іншою реальністю. Просто вони знаходяться зі своїм даром в гармонії і розвивають його. Передача цікава тим, що в ній розвіюють деякі міфи про Паранормальне.

Те, наскільки складними бувають випробування, видно на прикладі Мішель Уайтдав, однієї з фіналісток першого сезону. Другою була Джекі Барретт. Їм довелося шукати каскадера в каліфорнійській пустелі, причому на великій території. Самому чоловікові теж довелося нелегко, тому що весь цей час він знаходився в ящику, заритим під землею. Уайтдав точно визначила його місце розташування по фотографії.

Приз вартий праці. Це 100 тисяч доларів і звання " екстрасенс № 1 в Америці». Після успіху Мішель брала участь у подібному змаганні на міжнародному рівні, організованому в Нідерландах. Крім неї виступало ще 6 претендентів, а завдання виявилися ще більш складними. Уайтдав також виступає на різних заходах, де розповідає про свої здібності та те, що вона дізнається завдяки їм.

Магия Дэвида Копперфильда

Магія Девіда Копперфілда

Ця телепередача носить назву свого творця і головного учасника – найвідомішого в світі знавця трюків і гіпнозу. Запуск припав на 1979 рік, і велику роль в ньому зіграв продюсер Джозеф Кейтс, який виявив талант Копперфільда. Перед цим він же організував для Девіда спеціальний випуск у передачі «чари АВС». Для молодого фокусника це виявився перший досвід виступів на телебаченні і момент здобуття справжньої слави.

Але інтерес до трюків виник набагато раніше, ще в дитинстві, а саме в 4 роки. Тоді майбутнього мага звали справжнім ім'ям-Девід Сет Коткін. Першу хитрість з картами він дізнався від дідуся і зміг відразу ж повторити. Хлопчик до того ж володів неймовірною пам'яттю, запам'ятовував на слух Тексти, які йому читали. Батьки не перешкоджали його заняттям, і вже в 7 років він майстерно відтворював на вулиці чудеса, що валять глядачів в бурхливий захват.

Девід став відомий як наймолодший член Американського співтовариства магів, куди входять талановиті Ілюзіоністи. Це сталося у віці 12 років. Тоді він придумав свій постійний сценічний псевдонім, на який вплинув телесеріал за твором Діккенса. Раніше юнак виступав під ім'ям Давіно. У 16 він вже навчав інших магії в Нью-Йоркському університеті, але сам вища Освіта так і не отримав. Натомість прийшло рішення назавжди присвятити себе ілюзіям.

Після успіху на телебаченні Копперфілд вирішив не обмежувати амбіції. В результаті він став автором трюків неймовірного масштабу:

  • Змусив зникнути Статую Свободи, цілий літак, вагон у Східному експресі;
  • Пройшов через Велику Китайську стіну;
  • Вибрався з Алькатраса, в'язниці, звідки майже неможливо втекти;
  • Врятувався від вибуху, що стався в будівлі, де він знаходився.

Свої шоу Девід показував по всьому світу під час гастролей. Його коронним номером став політ, причому не тільки в приміщенні. Наприклад, чоловік безстрашно ширяв над прірвою Великого каньйону. А щоб довести реальність магії, пролітав через скляний куб і кільця.

Маг не обмежив кар'єру виступами. Він знімається в кіно, виступає в мюзиклах, пише книги. У його музеї зібраний багатий реквізит для трюків, а в бібліотеці – численні книги з цієї тематики. Існує кафе, яке теж не обійшлося без фокусів. Там немає офіціантів, а замовлені страви з'являються на столах з нізвідки.

Це найбагатший ілюзіоніст, який коли-небудь існував. Серед артистів його вважають рекордсменом за кількістю квитків, які були куплені для відвідування його сольних виступів.

Магия Крисса Энджела

Магія Крісса Енджела

Шоу виникло в 2005 році і транслюється на каналі A&E Network. Назва англійською-Criss Angel Mindfreak. Творець, Крісс Енджел, був режисером цієї програми і виконавцем трюків. Він робить акцент на вуличній магії, наприклад, левітації. Це ще один ілюзіоніст зі світовим ім'ям, шоу-мен, гіпнотизер, йог. Своє натхнення Крісс черпає в образі Гаррі Гудіні і в підсумку фактично зрівнявся з кумиром за здібностями.

Його справжнє ім'я – Крістофер Ніколас Сарантакос. Це ще один фокусник, який дуже рано зацікавився магією – в 7 років. Він теж почав з карт, а вчила його тітка. У 12 організував перше шоу, яке принесло невеликий заробіток . Слідом почалися більш серйозні виступи, ілюзії з левітацією. Наприклад, він зумів підняти в повітря свою матір. Важливим кроком стала дресирування зграї голубів. У цьому молодій людині допоміг телеведучий Марк Моррон, який також розводив тварин.

Після школи Крісс не навчався в коледжі, але пішов шляхом професійного фокусника. Вже тоді почалися його гастролі з іншими ілюзіоністами. Під час подорожей Енджел навчався новим видам трюків, шукав відповідну літературу. Сфера його інтересів охоплювала Бойові мистецтва, танці, музику. Він хотів виробити власний стиль, не запозичуючи нічого у магів, яких зустрічав.

На телебачення ілюзіоніст потрапив в 1994 році, коли на каналі ABC вийшов спеціальний випуск з демонстрацією його здібностей. У 2004 він брав участь у годинному виступі, яке було даниною Пам'яті Гудіні. На SciFi вийшов ще один епізод - »Надприродне". Енджел показував дійсно незвичайні фокуси-раптово починав горіти, з його грудей з'являлися паранормальні створення, а з напоїв перехожих – тарантули.

В результаті він виділився серед інших фокусників. Його навіть почали протиставляти іншим, відзначаючи сміливість і провокаційність. Вражав і трюк з гаками, що проходять через шкіру.

Такий ефект ця дивовижна людина отримувала за рахунок наполегливої праці. Плоди принесли щоденна робота по кілька годин, тренування, репетиції. Кожен фокус спочатку був відточений до досконалості.

Енджел займається виставами в Лас-Вегасі. Він захоплений музикант, заснував групу, що носить його ім'я. Його програми супроводжуються мелодіями, які шоу-мен створював разом з відомими рок-зірками. Одну з програм Він створив з А.Клейтоном, і вона вражала поєднанням чудес і красивих композицій.

У 2000-ті роки його визнали найкращим у цій нестандартній професії. Але відверте шарлатанство він не підтримує і нерідко показує секрети своїх прийомів, поетапно демонструючи їх.

Сподобалася стаття? Поділіться посиланням в соціальних мережах-можливо, матеріал " історії успіху трьох знаменитих на весь світ телешоу: Битви екстрасенсів, магії Девіда Копперфільда, магії Крісса Енджела» виявиться корисним для ваших друзів і колег. Якщо ви знайшли помилку в тексті або хочете, щоб ми детально розкрили якесь конкретне питання по темі « історія успіху», якщо у вас є цікаві пропозиції для нашої редакції, ви завжди можете з нами зв'язатися через сторінку «Контакти» будь-яким зручним вам способом.