Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Конференция International Conference on Business, Economics, Social Science & Humanities Hong Kong 2022

4-5 червня в Гонконзі пройде International Conference on Business, Economics, Social Science & Humanities Hong Kong 2022

WorldBank підготував для вас статтю про міжнародну конференцію International Conference on Business, Economics, Social Science and Humanities Hong Kong 2022, яку можна і потрібно відвідати, а так само стежити за новинами звідти! Дата, час, місце і інформація про спікерів чекають вашої уваги в статті

International Conference on Business, Economics ,Social Science & amp; Humanities Hong Kong 2022-це щорічна міжнародна конференція , присвячена актуальним питанням бізнесу, економіки, гуманітарних і соціальних наук. Захід пройде в найбільшому фінансово - технологічному центрі світу-Гонконзі. Його метою є надання всебічної підтримки та заохочення сучасного бізнесу, надання науковцям, дослідникам та розробникам зручного та безпечного майданчика для спілкування, обміну досвідом, розвитку та презентації досягнень у гуманітарних та соціальних науках.

Протягом ось уже декількох років Гонконгська конференція BESSH розглядається світовим співтовариством в якості унікальної Бізнес - платформи, що дозволяє отримувати масу нової інформації , проводити презентації творчих та дослідницьких проектів у галузі прикладного та теоретичного мистецтва, літератури, економіки, менеджменту та маркетингу. Учасниками заходу стануть провідні світові дослідники, науковці, студенти, експерти у сфері мистецтва та багатьох інших сфер і галузей діяльності людини.

Ключова тема BESSH в 2022 звучить, як «досягнення в області спільних досліджень для бізнесу, економіки, соціальних і гуманітарних наук». Сьогодні вона розцінюється, як один з головних уроків пандемії - нам всім потрібно працювати спільно і активно співпрацювати, щоб зуміти подолати глобальні проблеми, що стоять перед суспільством і бізнесом.

Безумовно, пандемія і її наслідки як і раніше впливають на багато сфер життя, в той же час вони відкривають перед нами і нові можливості. Зокрема, в останні два роки ми спостерігали за вибуховим зростанням цифрових інновацій, сприяло підвищенню продуктивності компаній, прискореному зростанню бізнесу, побудові більш стійкої економіки і створенню рішень, що приносять користь суспільству.

І хоча аж до теперішнього часу існує безліч невирішених питань, але саме знання і новітні технології відіграють найважливішу роль в успішному управлінні компаніями . Саме тому BESSH 2022 спрямований, перш за все, на об'єднання наукових кіл, дослідників і розробників для обміну інформацією, досвідом і результатами досліджень з метою прискорення науково-технічного прогресу в соціальних і гуманітарних науках.