Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

IKEA вновь открывает онлайн-продажу в России

IKEA знову відкриває онлайн-продажі в Росії до остаточного виходу з локального ринку

В IKEA повідомили про останнє відкриття онлайн-магазину в Росії, для розпродажу залишку товарів зі складів, після чого компанія збирається остаточно покинути ринок РФ

IKEA анонсувала завершальне відкриття онлайн магазину на території Росії в поточний вівторок, щоб споживачі взяли участь у розпродажі до того, як шведська компанія остаточно закриє Бізнес , хоча сподівається повернутися, повідомив Reuters 5 липня 2022 року.

Російський сайт IKEA оприлюднив повідомлення про запуск онлайн розпродажу, яка триватиме приблизно тиждень, починаючи з вівторка, 5 липня. Втім, термін розпродажу може і продовжитися, оскільки в оголошенні зазначено, що магазин буде відкритий до тих пір, поки товар на складі не закінчиться. До цього часу Додавання товарів у кошик було неможливим.

Існують побоювання щодо того, що операція з розпродажу викличе подив на тлі суспільного і політичного тиску на іноземні компанії, що ведуть бізнес на території Росії. IKEA, однак, продовжує керувати мережею з 14 магазинів Mega. Представники шведської компанії розглядають також варіанти ведення діяльності 17 меблевих магазинів, які поки закриті.

На тлі ускладнюються відносин між Росією і Україною багато зарубіжні компанії призупинили діяльність на території першої. Ряд компаній розглядають варіант з продажу активів або передачі бізнесу російським підприємцям, наприклад, McDonald’s або Renault. IKEA оголосила про продаж фабрик, закриття офісів і скорочення 15 тис.співробітників з огляду на те, що не бачить сенсу в подальшому веденні бізнесу. Хоча власники великого бренду виявили бажання повернутися до російської аудиторії, але тоді, коли геополітична ситуація стабілізується, а в нинішній час умови для продовження діяльності просто відсутні.