Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

TikTok может создать свой музыкальный сервис

TikTok розглядає можливість створення музичного сервісу

TikTok Byte Dance у травні подала заявку до Бюро Патентів і товарних знаків США для реєстрації торгової марки TikTok Music

У заявці зазначено, що торгова марка може бути застосована до мобільного додатка для завантаження, відтворення та придбання музики. У звіті компанії сказано, що користувачі використовують додаток TikTok не тільки для створення коротких відео, але і як інструмент пошуку музики. Після використання у вірусних відеороликах і треках Популярність музичних композицій зростає, повідомив сайт TechCrunch 29 липня 2022 року.

Минулого року 175 пісень, опублікованих на платформі коротких відео, потрапили в чарт Billboard 100. Треки, популярні в TikTok, збирають Додаткові перегляди на YouTube , транслюються на Spotify та інших платформах. У TikTok заявили, що соціальна мережа робить композиції популярними, але при цьому не має власної платформи для потокового відтворення музики, щоб заробляти на цьому.

Материнська компанія TikTok ByteDance управляє сервісом для відтворення музики Resso в Індонезії, Бразилії та Індії і розглядає можливості виходу на інші ринки. Колишній співробітник ByteDance розповів, що компанія зважувала всі за і проти виведення Resso на світовий ринок під іншою назвою – tiktok Music. За словами джерела, також розглядаються Великобританія і Австралія .

Експерт відзначають, що додаток Resso може стати реальною загрозою для американських стримерів. Його інтерфейс схожий на TikTok, де користувачі можуть переглядати пісні, прокручуючи їх вгору та вниз. У ньому також можна коментувати пісні та альбоми, редагувати обкладинки плейлистів користувачів.

Раніше «WorldBank.org.ua»  розповів про те, що TikTok тестує міні-ігри HTML5 всередині платформи.