Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Google запускает новые функции поиска

Google запускає нові функції пошуку для подорожей та покупок за допомогою AI

З'явилася новина про те, що Google оголошує про нові функції пошуку для подорожей та товарів, які використовують передові технології AI для задоволення потреб користувачів

Google анонсував нові функції пошуку для подорожей і товарів, які використовують штучний інтелект (ШІ). Вони допоможуть користувачам знайти найкращі пропозиції, порівняти ціни та отримати рекомендації на основі інтересів та уподобань клієнта. Представники Google підкреслюють, що пошукові нововведення використовують передові технології ШІ, включаючи Машинне навчання, нейронні мережі і т.п. новину повідомив Tech Crunch 14 червня 2023 року.

До розглянутих функцій пошуку від Google доступ отримають користувачі різних країн вже найближчим часом. Компанія планує розвивати і покращувати функції пошуку з ШІ в майбутньому, додаючи все нові можливості і опції. Google закликає користувачів залишати відгуки та пропозиції щодо нововведень, щоб оперативно зробити їх більш корисними та зручними.

Пошукові функції з ШІ від Google характеризуються, як частина стратегії компанії щодо посилення лідерства в області пошуку і комерції в Інтернеті. Компанія конкурує з такими назвами, як Amazon , Facebook і Microsoft . Останні також розробляють і пропонують користувачам різні функції пошуку, рекомендації та покупки товарів і послуг в Інтернеті. Однак Google сподівається, що нововведення залучать нових і утримають існуючих користувачів, а також збільшать доходи компанії від реклами і комісій.

Однією з обговорюваних функцій є Google Travel. Вона обумовлюється допомогою користувачам в плануванні поїздки за допомогою голосового або текстового запиту. Наприклад, якщо сказати «я хочу поїхати в Париж у липні», Google Travel покаже різні варіанти перельотів, готелів, визначних пам'яток і заходів в Парижі, а також підкаже, як заощадити на квитках або бронюванні.

Ще однією новою функцією є Google Shopping, яка допомагає користувачам знаходити та купувати товари в Інтернеті за допомогою аналізу запитів та відповіді на пропозиції відповідних товарів з різних магазинів, порівнюючи ціни, характеристики, відгуки та доставку. 

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Google Shopping представляє функцію віртуальної примірки одягу за допомогою AI. А також наша редакція повідомила , що Google готує нові ШІ-рішення для Рекламодавців.