Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Canva запускает платформу для разработчиков и фонд

Canva запускає платформу для розробників і фонд на 50 млн. доларів

Надійшли новини про те, що Canva готує до запуску нову платформу для розробників, яка дозволить створювати додатки для 135 мільйонів користувачів найменування

Canva, відомий популярний Онлайн-сервіс для дизайнерів, залучив вже понад 135 мільйонів користувачів по всьому світу. Компанія оголосила про запуск нових інструментів для розробників, які дозволять інтегрувати власні Додатки і сервіси з Canva і використовувати її можливості для створення дизайну. Найменування створило фонд в 50 млн.доларів, щоб інвестувати в стартапи, пов'язані з дизайном і креативністю. Новину повідомив Tech Crunch 14 червня 2023 року, посилаючись на Canva.

Нова платформа від Canva являє собою набір API і інструментів розробки, які дають доступ до ресурсів, в т. ч. бібліотеки JavaScript , документації, прикладам додатків, посібнику з інтерфейсу та новим API для програм Canva.

Згадані API – Asset, Design, Data, Fetch і User – сприяють створенню широкого спектру додатків, від інструментів на основі штучного інтелекту (ШІ) і інтеграцій робочих процесів до поліпшень дизайну. Додатки Canva дозволять клієнтам отримувати і додавати контент, редагувати авторські дизайни, аутентифікувати користувачів, експортувати і публікувати результати робіт та ін.

Представники Canva висловлюють сподівання, що нові інструменти для розробників та фонд допоможуть розширити екосистему платформи та зробити дизайн доступним для всіх.

Платформа Canva має ряд переваг, які високо оцінюються розробниками та користувачами. Для розробників це можливість створювати інноваційні та корисні програми, які будуть доступні мільйонам користувачів Canva, а також отримувати підтримку та фінансування від компанії. Для користувачів це можливість розширити свої можливості в області дизайну, отримати доступ до нових джерел контенту і даних, поліпшити свою продуктивність і креативність. Платформа для розробників Canva робить дизайн більш доступним, диверсифікованим та інклюзивним.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Canva представляє нові функції, включаючи набір інструментів на основі штучного інтелекту. А також наша редакція повідомила , що Онлайн-інструмент для графічного дизайну Canva перевищила позначку в 100 млн.користувачів.