Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Самолет, принадлежавший Элвису Пресли купил Джеймс Уэбб, звезда YouTube

Lockheed JetStar, літак, що належав Елвісу Преслі, "повертається" до Флориди після 40 років простою в пустелі

Надійшли новини про те, що літак був куплений за 260 тис. доларів, і незабаром він перетвориться в будинок на колесах за бажанням нового власника, Джеймса Вебба з Jimmy's World (YouTube)

Новий власник літака Lockheed 1329 Jetstar, який є зіркою YouTube на ім'я Джеймс Вебб, виклав 206 тис.доларів за Повітряний транспорт, який 40 років простоював в пустелі, щоб перетворити його в будинок на колесах, через що буде проведена транспортування їх Нью-Мексико до Флориди. Про цю новину повідомив Dailymail 12 березня 2023 року.

Приватний літак Елвіса Преслі готується до повного перетворення вперше за 40 років, коли як раніше весь цей час стояв в пустелі. Власник каналу на Jimmy's World на YouTube придбав Lockheed Jetstar за чверть мільйона доларів 8 січня, вшанувавши таким чином пам'ять короля рок-н-ролу, якому могло б виповнитися 88 років.

Джеймс знаменитий тим, що перетворює покинуті літаки, перш перевозячи їх в свою майстерню у Флориді. На Lockheed Jetstar у чоловіка вже склалися певні плани, а саме, зробити з літака будинок на колесах для поїздки по пересіченій місцевості. Це послужить збором коштів для благодійних організацій.

Розповідаючи про таке додавання, Вебб захоплено підкреслив, що просто не міг не скористатися такою можливістю. Він зазначив, що ця фінансова покупка виявилася найбільшою, коли-небудь зробленою за життя.

Вебб, звичайно, фіксує хід роботи над розбитим літаком, ділячись цим з шанувальниками та глядачами в Інтернеті. На сьогоднішній день він вже виправив проводку, і всередині літака є електрика. Цікаво, що всередині у відмінному стані збереглися такі речі, як оригінальний касетний плеєр, а ще окремі елементи інтер'єру, включаючи дерев'яні панелі і «чарівність» 1970-х років. Зовнішній вигляд, звичайно ж, вимагає великих змін, тому що літак просто проржавів. Але Вебб планує зберегти внутрішні оксамитові сидіння, ворсистий килим і дерев'яні панелі салону.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що приватний літак Елвіса Преслі Lockheed 1329 Jetstar проданий за більш ніж 260 тис.доларів.