Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Pokemon GO: Niantic планирует поднять цену на удаленные рейд-пассы

Pokemon GO: Niantic планує підняти ціну на віддалені рейд-паси з 100 до 150 монет, і ввести денний ліміт

Надійшли новини про те, що незабаром Pokemon GO отримає оновлення, які можуть викликати невдоволення гравців: віддалені рейди подорожчають і будуть обмежені за кількістю

Стало відомо, що Niantic планує підняти ціну на віддалені рейд-паси з 100 до 150 монет і ввести денний ліміт на використання Remote Raid в шість «походів». Ці зміни вплинуть на рейди нижче рівня 75, а все, що вище, залишиться незмінним. Зміни ще не підтверджені офіційно, вони можуть бути скасовані до виходу оновлення 9.0.51. Про цю новину повідомив Tech Crunch 31 Березня 2023 року.

Для участі в рейдових боях з сильними або рідкісними покемонами у відповідній грі геймерам потрібно збиратися в реальних локаціях. Це важлива частина гри. Але через пандемію Covid-19 і локдауну в багатьох країнах була введена можливість дистанційних рейдів за допомогою спеціальних перепусток. Це також принесло додатковий дохід Niantic, материнській компанії гри. До кінця минулого року Pokémon GO заробила понад 6 млрд. доларів на покупках всередині Додатки .

Мобільні ігри Niantic на основі AR призначені для того, щоб спонукати користувачів досліджувати навколишній світ, і віддалені рейди можуть суперечити цій місії – менше причин зустрічатися з іншими гравцями на вулиці, коли ви можете грати в гру з дому. Але ця функція також зробила гру більш доступною для людей, які можуть мати проблеми з мобільністю або інші обмеження, які заважають їм вийти на вулицю, щоб «зловити їх усіх».

Тому Niantic намагається знайти баланс між підтримкою соціального аспекту гри та забезпеченням комфорту та безпеки гравців. Компанія постійно адаптує та оновлює свої ігри відповідно до поточної ситуації у світі та зворотного зв'язку від спільноти.

Наприклад, в Pokemon GO були додані нові способи спілкування з друзями, такі як відправка подарунків або запрошення на рейди. Також були збільшені відстані для взаємодії з об'єктами в грі і поліпшені можливості для тренування і еволюції покемонів. Niantic сподівається, що ці зміни допоможуть гравцям насолоджуватися грою в будь-яких умовах і не втрачати зв'язок з іншими фанатами Pokemon.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Tencent готується отримати схвалення на розробку гри покемонів. А також наша редакція повідомила , що Китай імпортує 44 Іноземні відеоігри та надає Tencent кілька ліцензій.