Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Гравитация может создавать свет в экстремальных условиях

гравітація може створювати світло в екстремальних умовах: несподіване відкриття вчених-фізиків

Надійшли новини про виявлення нового гравітаційного властивості: можливість мимовільно створювати випромінювання, що допоможе краще зрозуміти походження Всесвіту

Фізики відтепер заявляють, що нове відкриття дає місце виникненню явища, при якому можливо Виробництво світла з гравітації. Основою цієї ідеї є сила та інтенсивність гравітаційних хвиль, що спостерігаються під час події, яка називається «інфляція», тобто коли Всесвіт ледве зародився. Про цю новину повідомив Yahoo 13 квітня 2023 року.

Таким чином, в лічені миті поряд із зародженням Всесвіту сталася « інфляція " » і Космос «роздувся» до величезних розмірів, ставши значно більше. В цей час гравітація створювала хвилі, які «стрясали» все навколо настільки сильно, що могли змусити світитися інші об'єкти. Процес "інфляції" виявився дуже безладною справою, оскільки гравітаційні хвилі переливалися туди-сюди по всьому космосу, незважаючи на те, що зазвичай вони дуже слабкі.

Щоб краще зрозуміти це відкриття, можна навести приклад іншого явища, при якому гравітація впливає на світло. Це явище називається гравітаційним лінзуванням. Воно відбувається, коли світло від далекого об'єкта викривляється гравітацією близького до нас об'єкта, наприклад зірки або галактики. Це робить далекий об'єкт здається більшим і яскравішим. Таким чином, гравітація може працювати як лупа або телескоп для збільшення світла.

Вчені відзначають, що в даний час таке не може статися. Однак сам факт подібного відкриття може мати різні застосування у фізиці та астрономії. Наприклад, це може допомогти краще зрозуміти, як працює гравітація та як вона впливає на інші сили та частинки. Воно також може посприяти знаходженню нових способів вимірювання гравітаційних хвиль і дослідженню раннього Всесвіту. Крім того, це відкриття розкриває шляхи до раніше незвіданих підходів створення світла з гравітації в лабораторних умовах або для практичних цілей.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що Китай оголосив про плани розпочати будівництво місячної бази, що живиться ядерною енергією, через п'ять років. А також наша редакція повідомила , що вчені спантеличені прискоренням руху дивного об'єкта, виявленого в Сонячній системі в 2017 році.