Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

В эру электромобилей Rolls-Royce и Bentley хотят быть лидерами

Rolls-Royce і Bentley мають намір стати значущою частиною ери електромобілів

На Rolls-Royce і Bentley вплинула набирає обертів технологія виробництва електромобілів і вона здатна обернутися багатообіцяючою історією для цих марок, чи зможуть вони підкорити ринок

Відповідно до публікації T3 за 15 червня 2022 року, що набирає обертів Технологія виробництва електромобілів здатна обернутися багатообіцяючою історією для таких марок, як Rolls-Royce і Bentley . Ці марки шануються по всьому світу, вони мають власний «характер», але чи вдасться продемонструвати його, помістивши в спорткар електродвигун, вже зовсім інший, хоча і цікаве питання.

Перспектива екологічної і безшумної поїздки радує міських жителів, власників як мінікарів, так і лімузинів. Зате Bentley і Rolls-Royce відомі своєю пристрастю до масивних двигунів, думка про те, що від цього доведеться відмовитися, вселяє в виробників масу емоцій. Однак обидві марки усвідомлюють потенціал технології трансмісії, яка посприяє виходу репутації і престижу авто на новий рівень.

Влітку 2020 року Bentley офіційно відмовився від 6,75-літрового двигуном V8, «вік» якого обчислюється 61 роком. До 2030 року виробники розпрощаються з вселяє двигуном W12. Rolls-Royce, в свою чергу, готується анонсувати перший повністю електричний автомобіль Spectre вже в 2023 році.

Відносно недавно головний виконавчий директор Rolls-Royce поділився в інтерв'ю тим, що компанія вже експериментувала з електричним Phantom 10 років тому. Тоді клієнти із захопленням відгукувалися про автомобіль, назвавши його Rolls-Royce в чистому вигляді. На сьогоднішній день у цієї марки є клієнти, які вимагають електромобілі.

Однак є і проблема щодо оснащення спорткара електродвигуном. Він має важку вагу до 500 кг, і це значно ускладнює планування зовнішнього вигляду авто, дизайну і розташування запчастин. Виробники побоюються того, що їх нові автомобілі будуть «нудними», хоча це їх не зупиняє на шляху до досягнення сучасної досконалості.