Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Обзор книги

Книга» чому ми хочемо, щоб ти був багатим " Дональда Трампа та Роберта Кійосакі

Читайте про що книга «чому ми хочемо, щоб ви були багаті» Дональда Трампа і Роберта Кійосакі. Короткий зміст, подробиці та корисна інформація про книгу

Кожен поважаючий себе підприємець націлений на постійний розвиток. Хтось відвідує для цього спеціальні тренінги, хтось читає пізнавальну літературу і дивиться навчальні фільми . Редакція Linfeal.com вважає, що книга "чому ми хочемо, щоб Ви були багаті" однозначно заслуговує на увагу бізнес - спільноти. Авторами цього бестселера стали дві відомі всім і кожній людині-успішний бізнесмен і письменник Роберт Кійосакі і екс-президент США Дональд Трамп . Цілком очікувано, результатом такого неоднозначного співробітництва стала видатна в усіх відношеннях робота, яка просто не здатна залишити байдужим жодного читача.

Хто такий Дональд Трамп

Дональд Джон Трамп народився 14 червня 1946 року в Нью-Йорку, боро Квінз. Широку популярність здобув, як успішний бізнесмен і медійна особистість. Є засновником великої компанії Trump Entertainment Resorts, главою будівельної корпорації Trump Organization. У 2016 році Трамп здобув перемогу на президентських виборах США, при цьому він примудрився перетворити свою передвиборчу кампанію в реаліті-шоу «Кандидат», яке протягом року транслювалася по американському центральному кабельному телебаченню.

Хто такий Роберт Кійосакі

Роберт Тору Кійосакі народився 8 квітня 1947, в місті Хіло, штат Гаваї. Славу він здобув, як письменник, бізнесмен, інвестор в Нерухомість і нафтову промисловість. Є засновником компанії "Rich Dad's Organization", що спеціалізується на навчанні основам інвестування та бізнесу. Протягом останніх десятиліть книги Кійосакі входять в число найпопулярніших і відомих бестселерів світу. Мабуть, найвідомішою роботою автора є" Багатий тато, бідний тато", яка є настільним підручником багатьох американських і європейських мільярдерів. 

Про що книга?

В першу чергу варто відзначити незвичайний формат викладу матеріалу. Кожен з авторів по черзі висловлює свої ідеї і думки відносного того чи іншого питання або теми. При цьому обидва співавтори націлені на те, щоб зробити зі своїх читачів інвесторів, метою яких є перемога, а не ситуація, в якій вони «не програли». У їх розумінні» не програти «і» перемога " - це принципово різні поняття, під якими ховаються різні результати.

Ще одним часто вживаним терміном авторами є «ефект важеля». Трамп і Кійосакі впевнені, що кращий важіль, який є в розпорядженні кожної людини - це його мозок, його знання, Освіта і накопичений досвід. У тексті наводиться безліч цікавих прикладів грамотного і відповідального використання «ефекту важеля».

Трамп і Кійосакі дають своїм читачам 7 порад про те, як вести успішний бізнес і інвестувати осмислено.

  1. Частіше дивіться на зірки, щоб зрозуміти, наскільки дрібні і незначні ваші проблеми.

Цю пораду дає мільярдер і колишній президент Дональд Трамп. Він упевнений, що як тільки ми стикаємося з якимись складнощами або проблемами, нам досить подивитися на фотографію зоряного неба. Будь-які труднощі в порівнянні з безкрайніми просторами нашої галактики є нікчемними і надуманими. Це дивно, але порада дійсно працює, спробуйте.

  1. Кожен бізнесмен є відмінним продажником.

Продажі є важливою частиною будь-якого бізнесу. Кожен підприємець на перших етапах своєї компанії працював нарівні зі своєю командою, одночасно, виступаючи в ролі бухгалтера, касира і навіть вантажника. Тому, якщо ви розраховуєте відкрити свою компанію, обов'язково подумайте про те, як покращити свої навички продажу.

  1. Наявність спеціальних економічних знань дозволяє рано чи пізно бізнесменові досягати того рівня, при якому високі доходи перетворюються в закономірні і передбачувані доходи.

Автори акцентують свою увагу на думці, що багаті підприємці ніколи не вкладають свої гроші куди попало. Перш ніж прийняти будь-яке рішення вони ретельно зважують всі «ЗА» і «проти», проводять поглиблений аналіз ситуації, що дозволяє їм не сумніватися в своїх успіхах.

  1. Вчіться бачити те, що не бачать інші.

Бачити нове в буденних речах - ця здатність, властива кожному підприємцю. Знімайте " рожеві окуляри », вони не відповідають образу успішного і твердо стоїть на ногах підприємця. Розвивайте своє креативне і творче мислення, освоюйте нові корисні навички, підвищуйте свій кругозір.

  1. Розум, який відкрив для себе нову ідею, вже ніколи не повернеться в свій первісний стан. 

Автори вважають, що наше життя - це не лінія, а величезна сходи, в якій кожна сходинка - це успішно втілена ідея. Так само як і в онлайн іграх кожна людина потребує постійної «прокачування» свого інтелекту, сили, здоров'я. Приділяйте кожну хвилину свого вільного часу розвитку, повірте, в майбутньому ви будете вдячні собі за це. 

  1. Якщо реальність починається з мрії, то мрії стануть реальністю.

Неймовірно точно сказано. Незалежно від того, в якій ситуації, ви перебуваєте в даний момент - мрійте. Можете навіть виділити на це час, скажімо 10 хвилин перед сном. Це буде мотивувати вас на нові звершення і штовхати вперед на зустріч мрії.

  1. Сценарій робить життя не нудним, а цікавим.

Уявіть, що ви знімаєте фільм. Яка в ньому буде основна ідея? Хто буде акторами? Які будуть спецефекти. Ми самі пишемо сценарій кожного дня нашого життя і тільки від нас залежить, яким він буде - непередбачуваним, захоплюючим, посереднім або нудним. Якщо вас щось не влаштовує-подумайте, що варто змінити в сценарії. Пам'ятайте, що лише ви є творцем свого життя, і тільки від вас залежить, про що ви будете шкодувати на смертному одрі. 

Висновок

При написанні цієї книги автори постаралися «достукатися» до свого читача і донести до нього просту думку - наше життя залежить тільки від нас. Не варто сподіватися на державу або роботодавця - ви можете все життя чесно і відповідально пропрацювати «на дядька», щоб на пенсії зводити кінці з кінцями, відмовляючи собі в покупці навіть речей першої необхідності. в