Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Илон Маск: подборка фильмов и документальных роликов про историю успеха основателя SpaceX

Ілон Маск: добірка фільмів і документальних роликів про історію успіху засновника SpaceX

Плейлист відеороликів про Ілона Маска — американського бізнесмена, винахідника і мільярдера. Добірка документальних фільмів про історію успіху найбагатшої людини планети на «Ютубі».

Одні впевнені, що він є справжнісіньким генієм, чиї зміни здатні змінити наше життя на краще. Другі охрестили його позером і пустушкою, який лише пускає пил в очі, даючи далекі від реального життя обіцянки. Треті називає його жадібним до грошей, безпринципним ділком, який зробив собі стан на надмірній довірливості американських конгресменів. Так, ви все правильно зрозуміли, наша редакція пропонує вам добірку цікавих відео і фільмів про історію успіху Ілона Маска. Дивіться і слухайте історію успіху американського бізнесмена, винахідника і мільярдера в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

Документальні фільми Про Ілона Маска:

  • Документальний фільм « Ілон Маск : справжній Залізна людина» (2018) – Фільм розповідає про життя, проекти і мрії одного з найуспішніших американських підприємців.
  • Документальний фільм «Марс: один день на Червоній планеті» (2020) – документальна кінострічка, що розкриває подробиці проекту Маска по колонізації Марса.
  • Документальний фільм " Марс і SpaceX Ілона Маска " (2018) - документальний фільм від National Geographic про роботу двох найбільших і найуспішніших компаній підприємця.
  • Фільм " Ілон Маск. Дивовижний історія Успіху " (2018) - детальна біографія мільярдера в декількох частинах.
  • Біографія «історія Ілона Маска, розказана ним самим» (2016) - протягом двох годин підприємець розповідає про себе, свої звички, розвінчує міфи і розкриває секрети власної продуктивності.
  • Документальний фільм«Помста електрокара» (2011) – фільм, що розповідає про відродження виробництва електрокарів Ілоном Маском і Тесла.