Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Ливай Страусс (Levi Strauss): подборка документальных фильмов про историю успеха изобретателя джинсов

Лівай Страусс: добірка документальних фільмів про історію успіху винахідника джинсів

Плейлист цікавих відеороликів на «Ютубі про Лівая Страусса — американського бізнесмена, який увійшов в історію як винахідник джинсів і засновник корпорації Levi Strauss & Co.

Здається, його життя стало яскравим втіленням тієї самої «американської мрії». Але Лівай Страусс, мільйонер ХХ століття, - аж ніяк не улюбленець долі. Всім, чого досяг бізнесмен, він зобов'язаний власній старанній праці, ділової інтуїції і вмінню йти на виправданий ризик. Команда worldbank.org.ua підготувала для вас добірку документальних фільмів про історію успіху винахідника джинсів, повну таємниць, легенд і недомовок. Так чи інакше, створений ним Levi's сьогодні — не просто виробник модних речей. Це бренд з власною філософією і цінностями - тільки свобода, тільки юність (душі), тільки висока якість! Дивіться і слухайте як емігранту єврейського походження вдалося перетворити одяг для бідних робітників в стильний предмет гардероба президентів, мільярдерів і селебріті в плейлисті від WorldBank! І не забудьте поділитися корисною добіркою з друзями і знайомими!

7 цікавих відео про історію Levi Strauss & amp; Co:

  • Документальний фільм "він продавав" лахміття " для бідняків і роботяг. Але, незабаром все змінилося | Історія "LEVIS"...». Face Story підготував захоплюючу ілюстровану розповідь про відому текстильної корпорації.
  • Документальний фільм «Історія LEVIS. Як з'явилися джинси? Чому джинси сині?"Канал Z N W R представив Повість про знаменитого бренду: як виник цей предмет гардероба? Чому так популярні моделі синього кольору? З чого складається денім? Як Лівай придумав логотип свого бренду? Як розвивалося його починання і скільки воно коштує сьогодні?
  • Документальний фільм «Леві Страус Levi Strauss історія успіху». Сюжет присвячений джинсам, які стали одним із символів Америки. Вдячні цим зручним предметом одягу жителі Землі компанії Levi's.
  • Документальний фільм «WinVolk історія успіху Лівай Стросс Levi Strauss, Levi's». Автор Олександр Волков підготував свій варіант історії успіху.
  • Документальний фільм «Великий і могутній - Леві Страусс». Відео-біографія великого бізнесмена від Уссурійського телерадіоцентру "Телемікс".
  • Документальний фільм «як з'явилися перші джинси. Найперші джинси створив Леві Страусс"» « Наука і технологія » підготувала захоплюючу історію з підбіркою цікавих фактів.
  • Документальний фільм «Леві Страусс (Стросс) перші мільйонери 1 сезон 5 серія». З відео глядачі дізнаються, як емігранту єврейського походження вдалося побудувати багатомільйонну джинсову імперію.