Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Самые интересные и масштабные игровые выставки в июле и августе 2023 года

найцікавіші та наймасштабніші ігрові виставки в липні та серпні 2023 року

Літо 2023 року буде насиченим в плані ігрових подій. Вони пройдуть в різних країнах і містах: читайте інформацію про те, де і коли відвідати ці заходи, чим вони приваблюють відвідувачів

Заходи, пов'язані з іграми – хороша можливість побачити цю індустрію зсередини. Можна познайомитися з новинками, цікавими технологіями, поспілкуватися з розробниками, побачити, хто оживляє 3D-графіку. Події цікаві не тільки геймерам, адже там влаштовують справжнє шоу. Його варто подивитися хоча б в трансляції або запису.

RTX Austin 2023

 • Дата: з 7 по 9 липня
 • Місце проведення: Остін, штат Техас ( США )

Ігрова конференція , яку в 2003 р.запустила компанія веб-контенту Rooster Teeth. З тих пір подія зайняла місце серед найбільших ігрових конференцій Північної Америки. Воно орієнтоване на ігрове співтовариство. Для фанатів організовують зустрічі з розробниками та іншими людьми, які працювали над іграми, наприклад, з акторами озвучки.

Самые интересные и масштабные игровые выставки в июле и августе 2023 года: BitSummit Let's Go!!

BitSummit Let's Go!!

 • Дата: з 14 по 16 липня
 • Місце проведення: Кіото ( Японія )

Головним спонсором та організатором заходу є Японська Асоціація незалежних ігор. У перший день подія відкрита тільки для розробників, спонсорів, представників ЗМІ, інших людей, що займаються виробництвом і виданням контенту. Вони отримують можливість представити свої новинки. Другий і третій день - для гостей. Презентації, виступи, дискусії доступні і для тих, хто присутній онлайн. Організатори запускають трансляції, створюють майданчики для спілкування в соцмережах і додатках.

8-Bit Block Party 2023

 • Дата: з 15 по 16 липня
 • Місце проведення: Нью-Браунфелс, штат Техас (США)

Подія, яка об'єднує всіх любителів поп-культури і представників самих різних фанатських спільнот. На ньому збираються як просто для розваг, так і для демонстрації свого косплею, творчості, своїх смаків, щоб знайти однодумців. Це також шанс купити мерч за улюбленим твором.

Самые интересные и масштабные игровые выставки в июле и августе 2023 года: Games for Change 2023

Games for Change 2023

 • Дата: з 18 по 20 липня
 • Місце проведення: Нью-Йорк(США)

Це подія, яка дійсно показує вплив ігор на світ. Віртуальна реальність може змінювати різні сфери, включаючи економіку. На фестивалі збираються люди, що займаються інноваційними технологіями, винахідники. Під час зборів і бесід вони надихають інших на створення нового, закликають разом будувати майбутнє ігор. Учасники звертаються до соціальних питань рівних можливостей для всіх. Головна ідея-можливість використовувати ігри і щоб близькі до них медіа використовувалися на благо. Вони навіть можуть стати елементом навчання. Тому на заході створюються можливості для пошуку партнерів, створення програм для реалізації позитивних сторін ігрової індустрії.

San Diego Comic-Con (SDCC)

 • Дата: з 20 по 23 липня
 • Місце проведення: Сан-Дієго, Каліфорнія(США)

Фестиваль вперше пройшов в 1970 р Тоді він був присвячений тільки коміксам, але захід все одно було дуже незвичайним і виділяється. Зараз воно найбільше в своєму роді згідно з Книгою рекордів Гіннеса. До коміксів спочатку приєдналися фантастичні фільми , потім інші жанри. Зараз подія охоплює вже всі можливі формати розваг, в тому числі ігри, веб-комікси, західну і японську анімацію. Під час проведення люди, які зробили особливий внесок в популярну культуру і висунули особливо цікаві ідеї, отримують приз Inkpot Award. Відвідувачі можуть подивитися фільми, серіали , Мультфільми , познайомитися з випусками коміксів, в тому числі старих. Захід приваблює творчих людей, косплеєрів, художників, дизайнерів. Вони виставляють незвичайні інсталяції, картини і проводять майстер-класи. "Комік-Кон" також присвячений і новим технологіям, наприклад, роботам.

Самые интересные и масштабные игровые выставки в июле и августе 2023 года: QuakeCon 2023

QuakeCon 2023

 • Дата: з 10 по 13 серпня
 • Місце проведення: Грейпвайн, штат Техас (США)

Це LAN-вечірка, особливість якої полягає в тому, що кожен учасник привозить свій власний комп'ютер. Пристрої об'єднуються за допомогою локальної мережі, і геймери влаштовують змагання. До організації залучають волонтерів, щоб захід залишався безкоштовним. Кілька років його проводили онлайн, але в 2023 р.компанія Bethesda і студія id Software вирішили повернути очний формат. На Заході ці розробники також представляють свої новинки.

Gen Con 2023

 • Дата: з 3 по 6 серпня
 • Місце проведення: Індіана, штат Індіанаполіс (США)

Фестиваль був запущений в 1968 році Гері Гігекс, автор відомої рольової гри Dungeons & Dragons. Захід присвячений і іншим іграм, в тому числі комп'ютерним, настільним, колекційним картковим, рольовим живого дії. Люди збираються на турніри, беруть участь у конкурсах костюмів, пробують свої сили на майстер-класах. В рамках Gen Con проводять кінофестиваль, де кращі фільми отримують нагороди. Подія носить і благодійний характер, на ньому організовують акцію для донорів крові.

Самые интересные и масштабные игровые выставки в июле и августе 2023 года: Fan Expo Boston 2023

Fan Expo Boston 2023

 • Дата: з 4 по 6 серпня
 • Місце проведення: Бостон, штат Массачусетс (США)

Ця подія – можливість для шанувальників зустрітися з улюбленими зірками. Організатори запрошують акторів, влаштовують фотосесії, на яких працюють професійні фотографи. Велику увагу приділяють також акторам озвучення, в тому числі з популярних ігор. Для геймерів встановлюють ігрові кабінки, де можна зіграти в новинки і навіть дуже старі іграшки, з яких починалася ця індустрія. Можна навіть поспостерігати наживо за роботою програмістів і професіоналів, які будують 3D-моделі.

ShikkariCon 2023

 • Дата: з 19 по 20 серпня
 • Місце проведення: Плімут мітинг, Пенсільванія (США)

Спочатку ця подія виникла в 2006 році як благодійна. Його запустив Аніме -клуб. Зараз воно об'єднує тематику ігор і аніме і показує їх різні сторони. Наприклад, початківці косплеєри можуть дізнатися, як почати займатися цим хобі, а любителі Японії познайомитися ближче з цією країною.

Самые интересные и масштабные игровые выставки в июле и августе 2023 года: Gamescom

Gamescom

 • Дата: з 23 по 27 серпня
 • Місце проведення: Кельн ( Німеччина )

Одна з найбільших ігрових подій у величезному виставковому центрі. Його організовують для всіх, хто пов'язаний з ігровою індустрією – для фанатів, геймерів, розробників, охочих представити нові ідеї і техніку. Є розважальні зони для косплеєрів. Всі зустрічають щось цікаве-наприклад, інді ігри або найстаріші проекти. А якщо хотіли почати кар'єру в даній сфері, то це відповідний шанс спробувати або розкрити потенціал. Організатори транслюють відкриття Gamescom та багато подій в Інтернеті.

2D Con 2023

 • Дата: з 25 по 27 серпня
 • Місце проведення: Міннеаполіс, штат Міннесота (США)

Захід для всіх, хто хоче грати і готовий робити це в приємній обстановці однодумців. Організатори ставлять за мету створити ігрове співтовариство і дати доступ до ігор самих різних жанрів і варіантів. Можна насолодитися чимось розслаблюючим. Інші занурюються в проекти,які вимагають багато годин проходження. Окрема увага приділяється незалежним розробникам. Можна побачити, наскільки цікаві іграшки створюють люди, що працюють на ентузіазмі і любові до ігор. Знайомлячись з їх дітищами, фанати ставлять оцінки і вибирають, хто отримає нагороду.

Самые интересные и масштабные игровые выставки в июле и августе 2023 года: Galveston Island Esports Summit 2023

Galveston Island Esports Summit 2023

 • Дата: з 25 по 27 серпня
 • Місце: Галвестон, штат Техас (США).

Це фестиваль кіберспорту та віртуальної реальності. Туди варто прийти заради і розваги, і освіти, щоб стати професіоналом. Можливості надаються на лекціях. Вони висвітлюють тематику навчання кіберспорту, допомагають створити згуртовану команду, розповідають про зв'язок туризму і кіберспорту і про такі явища, як метавсесвіти.