Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Совместная работа Samsung и Google

Samsung та Google співпрацюють над прискореним налаштуванням розумного будинку з підтримкою Matter

Стало відомо про укладення партнерських відносин між Samsung і Google, в рамках якого буде спрощена і прискорена настройка пристроїв з підтримкою Matter в системах SmartThings і Google Home

Минулої середи в рамках конференції розробників Samsung представники компанії оголосили про майбутнє оновлення Додатки SmartThings. Нововведення дозволить користувачам підключати пристрої з підтримкою Matter, зокрема ті, які налаштовані в екосистемі Google , і навпаки, повідомив TechCrunch 12 жовтня 2022 року.

Matter-це Інтернет - стандарт, в розробці якого брали участь Amazon , Apple , Google і Samsung для забезпечення стабільної роботи розумних домашніх пристроїв від різних компаній. Раніше Альянс стандартів підключення, Консорціум Matter, офіційно затвердив перший набір специфікацій, щоб розробники подали заявки на сертифікацію рішень.

Представники Samsung відзначили, що користуються мультиадмініструванням Matter з метою спрощення пошуку сумісних пристроїв. Стандарт дозволяє управляти цими пристроями в різних додатках. Оновлений SmartThings надасть користувачам імпортувати налаштування екосистеми Google в Samsung і навпаки. Це буде корисно для того, щоб керувати пристроями з додатків двох компаній, SmartThings і Google Home.

Тісна співпраця Samsung і Google спростить користування пристроями і програмним забезпеченням клієнтам, які вибрали ці найменування. Функція "перехресного" адміністрування характеризується, як природний прогрес для обох компаній. Це також допомагає компаніям підтримувати широку базу користувачів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що Samsung стимулює Виробництво Smart TV, укладаючи угоди щодо ліцензування ОС Tizen.