Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Линдси Лохан рискует остаться без денег

Ліндсі Лохан ризикує залишитися без грошей: SEC звинувачує зірку в порушенні закону Про цінні папери через рекламу токенів

Надійшла новина про те, що Ліндсі Лохан потрапила до списку підсудних комісії з цінних паперів та бірж у справі про незаконну рекламу токенів, організовану Джастіном Саном

SEC подала в Суд на криптовалютного магната Джастіна Сана за порушення правил відповідного ринку, а також звинуватила вісім знаменитостей, включаючи Ліндсі Лохан і виконавця під псевдонімом Soulja Boy, в незаконній рекламі токенів. Про це повідомив Bloomberg 23 березня 2023 року.

Для цього Сан використовував «програми винагороди», заохочуючи користувачів за рекламу токенів в соціальних мережах, в тому числі серед американських інвесторів. Крім того, SEC стверджує, що Сан займався шахрайством і маніпулюванням ринком, створюючи помилкове враження про попит на TRX на вторинному ринку шляхом проведення понад 600 тис.угод TRX між двома акаунтами під своїм контролем. В результаті цього він отримав дохід у розмірі 31 млн.доларів від незаконних пропозицій і продажів токенів.

У числі обвинувачених також опинилися вісім знаменитостей: Ліндсі Лохан, Soulja Boy (Деандре Кортез Уей), Jake Paul, Austin Mahone, Michele Mason (Kendra Lust), Lil Yachty (Miles Parks McCollum), Ne-Yo (Shaffer Smith) і Akon (Aliaune Thiam). Вони не повідомляли про те, що отримували оплату за просування токенов TRX і/або BTT, вводячи публіку в оману щодо свого інтересу до криптовалюта.

Шість з них вже домовилися з SEC про сплату понад 400 тис.доларів без визнання або заперечення фактів звинувачення. Soulja Boy і Austin Mahone не згодні на компроміс. Судовий процес розпочався у середу у федеральному суді Нью-Йорка. SEC вимагає від Сана та його компаній відшкодування збитків, штрафів та заборони на подальші порушення закону Про цінні папери.

Сам Сан заявив: «Ми вважаємо, що скарга не має підстав і ми продовжимо прагнути до створення самої децентралізованої фінансової системи». Через новини Про судовий розгляд ціна TRX впала на 9%, а ціна BTT – на 1%.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що 92-річний медіа-магнат Руперт Мердок оголосив про заручини з 66-річною Енн Леслі Сміт.