Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Саудовский принц вложился в российские энергетические компании

саудівський принц вклав понад 500 мільйонів доларів у Російські енергетичні компанії

З'явилася інформація, що величезний інтерес для інвестора з Саудівської Аравії представляють такі російські енергетичні групи "Газпром" « "Роснефть" і»Лукойл"

Саудівський холдинг Kingdom holding вклав понад 500 мільйонів доларів у Російські енергетичні гіганти в період з 22 лютого по 22 березня 2022 року. Суми інвестор опублікував у неділю в офіційному Twitter, повідомив Reuters 14 серпня 2022 року.

У Kingdom Holding уточнили, що вклали 1,37 млрд ріалів (365 мільйонів доларів) в американські депозитарні розписки «Газпрому», 196 млн ріалів (52 млн доларів) в глобальні депозитарні розписки «Роснефти» і 410 млн ріалів (109 мільйонів доларів) в американські депозитарні розписки «Лукойлу».

Представники компанії відзначили, що інвестиції входять в трирічну інвестпрограму в розмірі 12,8 млрд ріалів (3,4 млрд доларів). Kingdom Holding належить саудівському принцу Аль-Валіду Бен Талалу-племіннику чинного короля Саудівської Аравії. У травні 16,87% акцій холдингу придбав Державний інвестфонд країни.

Нагадаємо, що Саудівська Аравія і Росія очолюють групу ОПЕК+ — організацію країн-експортерів нафти, створену в 2017 році.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що принц Саудівської Аравії рекламує вертикальне життя з нульовим викидом вуглецю в місті Неом.