Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Функция отслеживания местоположения на iPhone и ее работа

функція відстеження місцеположення на iPhone: експерти розповіли, як захистити свою приватність

Надійшли новини про те, як перевірити та змінити налаштування точного відстеження місцезнаходження для різних програм на iPhone, і які переваги це дає для захисту особистих даних

Більшість iPhone -додатків запитують дозвіл на використання точного місця розташування. Для ряду функцій це, безумовно, корисно, проте люди турбуються за свою приватність. Тому експерти у відповідних питаннях зголосилися допомогти перевірити і змінити відповідні налаштування на iPhone. Новину повідомив 9to5mac 29 травня 2023 року.

Однією з переваг включеної функції розташування є те, що загублений телефон, будь то вдома під подушкою або в автомобілі таксиста, набагато простіше знайти, ніж якби «повідомлення про втрату» було деактивовано. Сама по собі функція працює спільно з додатком «знайти», допомагаючи користувачам знайти пристрій або зв'язатися з людиною, яка знайшла його першим. Включити або відключити цю функцію можна за адресою «Налаштування > Конфіденційність > Служби геолокації > Знайти > повідомляти при втраті».

Щоб перевірити Додатки , що відстежують місце розташування користувача, потрібно перейти по шляху: «Налаштування > Конфіденційність > Служби геолокації. Тут будуть відображені додатки, які запитували доступ до місця розташування, а також «відповідь» користувача, тобто схвалив він цей запит чи ні.

Коли програма запитує місцезнаходження, можна відповісти одним із трьох варіантів:

  • «ніколи», тобто додаток більше не зможе запитувати та отримувати доступ до місцезнаходження.
  • «тільки при використанні програми», тобто геолокація починає працювати при запуску програми.
  • «завжди», значить, додаток буде отримувати доступ до даних в будь-який час, хоча і при попередньому запиті.

Будь-який додаток можна відключити від місця розташування через «Налаштування > Конфіденційність. & gt; служби геолокації"» Тут і вибираються додатки, доступ яких користувач хоче відкликати. Щоб переконатися, що програма більше не може отримувати доступ до даних про місцезнаходження, обов'язково потрібно позначити «ніколи».

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів  про те, що iPhone 15 Pro Max: з'явилися чутки і витоки про найпотужніший смартфон Apple , який вийде в 2023 році. А також наша редакція повідомила , що Apple оголошує про нову функцію для iPhone та iPad : смарт-дисплей на заблокованому екрані.