Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Компания TVS Motor готовит презентацию нового мотоцикла

компанія TVS Motor готує презентацію нового мотоцикла Racer's Choice

TVs Motor продає деякі Мотоцикли серії Apache в роздріб. Компанія також використовує їх для гоночних чемпіонатів One Make та інших відповідних подій

Компанія TVS Motor готує презентацію на прийдешній четвер 8 вересня, щоб продемонструвати авторські новинки в Індії. Назва моделі нового мотоцикла поки не підтверджена, але передбачається, що це буде вдосконалений транспортний засіб, одне з трьох — Apache rr310, Apache rtr200 або Apache rtr160, повідомив Times now News 7 вересня 2022 року.

Представники компанії TVs Motor розповіли, що продемонструють абсолютно новий мотоцикл Racer's Choice, а ось про решту вони вважали за краще промовчати. Відомо, що раніше TVS Motor вступила в співпрацю з Petronas в якості гоночного партнера. Компанія взагалі проявляла активність в підрозділі TVS Racing, створеному в 1983 році. В рамках попередньої події компанія також представила оновлення своїх чемпіонських мотоциклів One Make-Apache RR310 та Apache RTR 200, а трохи раніше розробила Apache rtr310 BTO, що є гоночним розширенням стандартного мотоцикла компанії.

Існує думка, що TVs Motor працює над «нейкед» версією обтічного мотоцикла Apache rr310. Втім, малоймовірно, що прийдешній захід буде присвячено цій моделі. Однак, аналітики підозрюють, що якщо він і з'явиться, то в основному це буде оновлена версія BMW G310R, який останнім часом став досить популярним у відповідному сегменті. Тим часом, TVS Motor відзвітувала про зростання продажів на 15% в річному численні в минулому місяці, тобто до 333 787 одиниць в порівнянні з 290 694 одиницями, проданими за відповідний період рік тому.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що BMW зацікавлена у співпраці з TVs Motor з розробки висококласних електровелосипедів.