Інформаційна цифрова платформа актуальних новин та експертних матеріалів

Атакам программы-вымогателя подвергается жилищное управление HACLA

Атакам програми-вимагача піддається житлове управління Лос-Анджелеса

Надійшли новини про черговий великомасштабний витік інформації, включаючи особисті дані людей на 15 терабайт з житлового управління Лос-Анджелеса, до якої причетна LockBit

Житлове управління міста Лос-Анджелеса, або HACLA (the Housing Authority of the City of Los Angeles) знаходиться в процесі розслідування в області кібербезпеки, оскільки зловмисники, відомі як LockBit взяли на себе відповідальність за кібератаку. Цю новину повідомив Tech Crunch 3 січня 2023 року.

Угруповання LockBit відома, як одна з найбільш плідних банд програм-вимагачів, причетних до втручання роботи виробника технологій Foxconn, британського постачальника медичних послуг Advanced і ІТ-гіганта Accenture. У листопаді громадянину Канади та Росії було пред'явлено звинувачення у передбачуваній участі у банді вимагачів.

HACLA забезпечує доступним житлом 19 тис.сімей з низьким доходом в Лос-Анджелесі. Стало відомо, що 31 Грудня це найменування потрапило на сайт витоку в даркнеті. Стверджується, що LockBit вкрала 15 терабайт даних з житлового агентства, включаючи особисті дані осіб, які зверталися за житловою допомогою, платіжні відомості, кадрові та бухгалтерські файли.

Представники HACLA утрималися від зайвих подробиць, зазначивши лише факт того, що організація переживає «кіберподію», яка призвела до «порушення» роботи систем агентства. На сьогоднішній день ведуться роботи з фахівцями, які допомагають в дослідженні спостережуваного збою і відновленні функціональності. На веб-сайті опублікована відповідна інформація, але не зроблені публічні заяви в соціальних мережах.

Примітно, що це друга публічна кібератака на адресу міського агентства Лос-Анджелеса з вересня після об'єднаного шкільного округу, який зазнав витоку сотень гігабайт інформації, включаючи паспортні дані, номери соціального страхування, психологічні оцінки студентів.

Раніше «WorldBank.org.ua» розповів про те, що програма-вимагач Cuba зібрала 60 млн.доларів «викупів» у 100 організацій.